Oferty pracy

Mł. Inspektor ds. windykacji

Twoje zadania

Telefoniczna obsługa wierzytelności w zakresie:
•   prowadzenia negocjacji z dłużnikami
•   wyjaśniania podstaw dochodzenia wierzytelności
•   rejestracji danych w systemie informatycznym

Twój potencjał

  • gotowość do pracy

Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy kompleksowe szkolenia branżowe oraz wsparcie członków Zespołu,  dzięki czemu jesteśmy gotowi wprowadzić Cię do organizacji i przygotować do realizacji zadań na stanowisku.

 Twój zysk

  • wynagrodzenie zasadnicze brutto 2600,00 zł + atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • świadczenia dodatkowe: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenia finansowane z ZFŚS; dofinansowanie do obiadów: „Obiad za Piątaka (5zł)” dla każdego Pracownika
  • zadaniowy czas pracy z możliwością dostosowania godzin pracy do innych zajęć np: wykładów na uczelni
  • umowę o pracę w Spółce o stabilnej pozycji na rynku
  • praca 8 godzin
    Poniedziałek – Piątek: 07:00-15.00 oraz 13.00-21.00 (7 zmian w miesiącu na II zmianę), sobota: 08.00-15.00 (za pracę w sobotę przysługuje 1 dzień wolny w tygodniu)
  • dodatkowo w trakcie prowadzonych szkoleń oraz warsztatów, rozwiniesz umiejętności komunikacyjne, nauczysz się negocjacji oraz zdobędziesz umiejętności właściwej organizacji pracy.

Uwaga: jest możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin 7/8 etatu, praca 7 godz.:

Poniedziałek – Piątek: 07:00-14.00 oraz 14.00-21.00, sobota: 08.00-15.00 (za pracę w sobotę przysługuje 1 dzień wolny w tygodniu)

Praca, którą wykonujemy nie zawsze jest łatwa ale wierzymy, że pomoc ludziom ma sens

Nie zwlekaj. Aplikuj na stanowisko i dołącz do Zespołu:
Raport S.A. Biuro Organizacyjne
ul. Andersa 22
75-015 Koszalin

Raport S.A. od 17 lat tworzy grono liderów na rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce.

Pracujemy z zespołem ludzi, obdarzonych nieprzeciętą inteligencją oraz pasją. Wspólnie tworzymy  przyjazne środowisko  pracy, w którym każdy, kto zechce znajdzie możliwość zawodowej realizacji. Dbamy o miłą atmosferę i atrakcyjne warunki pracy. Zatrudniamy ponad 110 osób i nadal się rozwijamy.

Chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie?

Dołącz do Nas!

Zadbamy o rozwój Twoich kompetencji, dzieląc się doświadczeniem i wiedzą, organizując szkolenia wstępne i rozwojowe oraz zapraszając Cię do zespołów projektowych. Naszą współpracę dopełni, przyjazna atmosfera oraz chwile relaksu w trakcie organizowanych wyjazdów integracyjno-szkoleniowych.

W celu przeprowadzenia procesu rekrutacji niezbędne jest udzielenie przez Państwa zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych zawartych w CV.
Poniższą zgodę należy dodać do CV:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w CV oraz ewentualnych załącznikach przez Administratora, którym jest Raport S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39A/512, zarejestrowanej w Sądzie Rejonowy w Koszalinie IX Wydz. KRS pod nr 192029, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procedury rekrutacji przez Administratora, w tym ewentualnej przyszłej rekrutacji prowadzonej przez Administratora oraz w celu ewentualnego przeprowadzenia procesu zatrudnienia. Niniejsza zgoda została udzielona w sposób dobrowolny i oświadczam że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dla osób ubiegających się o pracę (dostępne na stronie internetowej: www.raportsa.pl/kariera).

Klauzula informacyjna dotyczącą danych osobowych dla osób ubiegających się o pracę w Raport S.A.

Pobierz