Kariera

W celu przeprowadzenia procesu rekrutacji niezbędne jest udzielenie przez Państwa zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych zawartych w CV.
Poniższą zgodę należy dodać do CV:
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w CV oraz ewentualnych załącznikach przez Administratora, którym jest Raport S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39A/512, zarejestrowanej w Sądzie Rejonowy w Koszalinie IX Wydz. KRS pod nr 192029, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procedury rekrutacji przez Administratora, w tym ewentualnej przyszłej rekrutacji prowadzonej przez Administratora oraz realizacji obowiązków wynikających z przepisów szczególnych w zakresie opisanym w udzielonej.
Niniejsza zgoda została udzielona w sposób dobrowolny i oświadczam że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dla osób ubiegających się o pracę (dostępne na stronie www.raportsa.pl/kariera).

Klauzula informacyjna dotyczącą danych osobowych dla osób ubiegających się o pracę w Raport S.A.

Oferty pracy

Przedstawiamy ofertę pracy w Call Center na stanowisku Młodszego Inspektora ds. windykacji. Do Twoich obowiązków, będzie należała: obsługa połączeń telefonicznych, negocjowanie spłat, zawieranie ugód oraz rejestrowanie wyników pracy w systemie informatycznym.
W trakcie prowadzonych szkoleń oraz warsztatów, rozwiniesz umiejętności komunikacyjne, nauczysz się negocjacji oraz zdobędziesz umiejętności właściwej organizacji pracy. W procesie adaptacji oraz w okresie pierwszych trzech miesięcy o Twój rozwój i poziom kompetencji, zadba Trener oraz Lider zespołu.

Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy kompleksowe szkolenia branżowe oraz wsparcie członków Zespołu, dzięki czemu jesteśmy gotowi wprowadzić Cię do organizacji i przygotować do realizacji zadań na stanowisku.

Obowiązki:
Telefoniczna obsługa wierzytelności w zakresie:

  • prowadzenia negocjacji z dłużnikami
  • wyjaśniania podstaw dochodzenia wierzytelności
  • rejestracji danych w systemie informatycznym

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze brutto 2400,00 zł + atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • świadczenia dodatkowe: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz inne świadczenia finansowane z ZFŚS
  • zadaniowy czas pracy z możliwością dostosowania godzin pracy do innych zajęć np: wykładów na uczelni
  • umowę o pracę w Spółce o stabilnej pozycji na rynku

Godziny pracy:
Praca w trybie 7 godzinnym:
Poniedziałek-Piątek: 07.00-14.00 oraz 14.00-21.00 (7 zmian w miesiącu na II zmianę)
Sobota: 08.00-15.00 - (za pracę w sobotę przysługuje 1 dzień wolny w tygodniu)

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV wraz z listem motywacyjnym na adres Spółki:
Raport S.A. Biuro Organizacyjno-Prawne
Ul. Andersa 22
75-015 Koszalin
rekrutacja_cc@raportsa.pl

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość obsługi komputera (tj. Pakiet MS Office), w tym szczególnie MS Office Exel
  • komunikatywność
  • obowiązkowość i odpowiedzialność
  • dokładność oraz sumienność

Obowiązki:

  • Obsługa urządzeń biurowych, w tym faxu, kserokopiarki, telefonu, skanera, itp.,
  • Odbieranie poczty internetowej, odpowiadanie na e-maile,
  • Redagowanie pism i dokumentacji wewnętrznej Spółki,
  • Rejestrowanie i archiwizacja dokumentów,
  • Prowadzenie rejestrów (MS Exel)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podczas okresu próbnego ( 3miesiące) 2200,00 brutto
  • umowę o pracę
  • Praca w trybie 8 godzinnym: Poniedziałek - Piątek: 08:00-16.00

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV na adres Spółki:
Raport S.A.
lub za pośrednictwem email: sekretariat@raportsa.pl