Kariera

W celu przeprowadzenia procesu rekrutacji niezbędne jest udzielenie przez Państwa zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych zawartych w CV.
Poniższą zgodę należy dodać do CV:
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w CV oraz ewentualnych załącznikach przez Administratora, którym jest Raport S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39A/512, zarejestrowanej w Sądzie Rejonowy w Koszalinie IX Wydz. KRS pod nr 192029, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procedury rekrutacji przez Administratora, w tym ewentualnej przyszłej rekrutacji prowadzonej przez Administratora oraz realizacji obowiązków wynikających z przepisów szczególnych w zakresie opisanym w udzielonej.
Niniejsza zgoda została udzielona w sposób dobrowolny i oświadczam że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dla osób ubiegających się o pracę (dostępne na stronie www.raportsa.pl/kariera).

Klauzula informacyjna dotyczącą danych osobowych dla osób ubiegających się o pracę w Raport S.A.

Oferty pracy

Raport S.A. od 17 lat tworzy grono liderów na rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce.
Pracujemy z zespołem ludzi, obdarzonych nieprzeciętą inteligencją oraz pasją. Wspólnie tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym każdy, kto zechce znajdzie możliwość zawodowej realizacji. Dbamy o miłą atmosferę i atrakcyjne warunki pracy. Zatrudniamy ponad 110 osób i nadal się rozwijamy.

Chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie?
Dołącz do Nas!

Zadbamy o rozwój Twoich kompetencji, dzieląc się doświadczeniem i wiedzą, organizując szkolenia wstępne i rozwojowe oraz zapraszając Cię do zespołów projektowych. Naszą współpracę dopełni, przyjazna atmosfera oraz chwile relaksu w trakcie organizowanych wyjazdów integracyjno-szkoleniowych.

Przedstawiamy ofertę pracy na stanowisku Mł. Inspektor ds. windykacji

Twoje zadania
Telefoniczna obsługa wierzytelności w zakresie:

  • prowadzenia negocjacji z dłużnikami
  • wyjaśniania podstaw dochodzenia wierzytelności
  • rejestracji danych w systemie informatycznym

Twój potencjał

  • gotowość do pracy
Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy kompleksowe szkolenia branżowe oraz wsparcie członków Zespołu, dzięki czemu jesteśmy gotowi wprowadzić Cię do organizacji i przygotować do realizacji zadań na stanowisku.

Twój zysk

  • wynagrodzenie zasadnicze brutto 2500,00 zł + atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • świadczenia dodatkowe: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz inne świadczenia finansowane z ZFŚS
  • zadaniowy czas pracy z możliwością dostosowania godzin pracy do innych zajęć np: wykładów na uczelni
  • umowę o pracę w Spółce o stabilnej pozycji na rynku
  • praca 7 godzin (umowa na pełny etat):
    Poniedziałek - Piątek: 07:00-14:00 oraz 14:00-21:00 (7 zmian w miesiącu na II zmianę), sobota: 08:00-15:00 (za pracę w sobotę przysługuje 1 dzień wolny w tygodniu)
  • dodatkowo w trakcie prowadzonych szkoleń oraz warsztatów, rozwiniesz umiejętności komunikacyjne, nauczysz się negocjacji oraz zdobędziesz umiejętności właściwej organizacji pracy.

Praca, którą wykonujemy nie zawsze jest łatwa ale wierzymy, że pomoc ludziom ma sens

Nie zwlekaj. Aplikuj na stanowisko i dołącz do Zespołu:
rekrutacja_cc@raportsa.pl

Raport S.A. Biuro Organizacyjno-Prawne
Ul. Andersa 22
75-015 Koszalin

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość obsługi komputera (tj. Pakiet MS Office), w tym szczególnie MS Office Exel
  • komunikatywność
  • obowiązkowość i odpowiedzialność
  • dokładność oraz sumienność

Obowiązki:

  • Obsługa urządzeń biurowych, w tym faxu, kserokopiarki, telefonu, skanera, itp.,
  • Odbieranie poczty internetowej, odpowiadanie na e-maile,
  • Redagowanie pism i dokumentacji wewnętrznej Spółki,
  • Rejestrowanie i archiwizacja dokumentów,
  • Prowadzenie rejestrów (MS Exel)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podczas okresu próbnego ( 3miesiące) 2200,00 brutto
  • umowę o pracę
  • Praca w trybie 8 godzinnym: Poniedziałek - Piątek: 08:00-16.00

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV na adres Spółki:
Raport S.A.
lub za pośrednictwem email: sekretariat@raportsa.pl